fbpx
VitaPro Junior

VitaPro Junior

Вита Про С-Жуниор New Vision for your health Вита Про С-Жуниор Бүтээгдэхүүний нэр:    Вита Про С-Жуниор №7 – нунтаг Найрлага: 1 хос-уут нунтагт Пробиотикууд Bifidobacterium lactis: 3,6 тэрбум Bifidobacterium Breve: 840 сая Lactobacillus rhamnosus GG: 336 сая...
MAKOVAN , МАКОВАН

MAKOVAN , МАКОВАН

МАКОВАН Эрүүл мэндийн шинэ алсын хараа МАКОВАН Олон улсын нэршил:  Цефаклор 500мг/5мл Эмийн хэлбэр : Ууж хэрэглэх хөвмөл бэлтгэхэд зориулсан нунтаг (Антибиотик)  : Цефалосфорины бүлгийн 2-р үеийн хагас нийлэг антибиотик. Цефаклор нь бусад цефалоспорины бүлгийн...
PYLOPASS, ПАЙЛОПАС

PYLOPASS, ПАЙЛОПАС

PYLOPASS, ПАЙЛОПАС New Vision for your health Пайлопасс (Pylopass)  /14 бүрээс/ Ходоодны үрэвсэл болон ходоодны идэгдмэл шархлаа  үүсэх эрсдлийг бууруулна  Нийт хүн амын 50% нь H.Pylori -н халдвартай байдаг. H.Pylori  нь ходоодны үрэвсэл болон ходоодны идэгдмэл...
ГРИПОБЛОК ЖУНИОР ХОТ ДРИНК

ГРИПОБЛОК ЖУНИОР ХОТ ДРИНК

ГРИПОБЛОК ЖУНИОР ХОТ ДРИНК New Vision for your health ГРИПОБЛОК ЖУНИОР ХОТ ДРИНК Найрлага: Парацетамол 300 мг , фенилэфрин гидрохлорид 5 мг , аскорбины хүчил 20 мг Үйлчлэлийн механизм: Парацетамол – өвчин намдаах, халуун бууруулах үйлчилгээтэй. Өндөр тунгаараа...
ГРИПОБЛОК  ХОТ ДРИНК

ГРИПОБЛОК ХОТ ДРИНК

Грипоблок Хот Дринк ЭРҮҮЛ МЭНДИЙН ШИНЭ АЛСЫН ХАРАА   Нойр хүргэх нөлөө байхгүй Сахар агуулаагүй Чихрийн шижин өвчтэй хүн хэрэглэхэд тохиромжтой Маш гоё жүржийн амттай ГРИПОБЛОК ХОТ ДРИНК Найрлага: Парацетамол 750мг, фенилэфрин гидрохлорид 10 мг , аскорбины хүчил...
project-categories